Konferencja dla młodych dziennikarzy

Zapraszamy na konferencję prasową dla dziennikarzy gazetek szkolnych, uczniów kółek dziennikarskich i młodych dziennikarzy-amatorów!
Z okazji premiery książki Machiną przez Chiny w piątek (28.02.2014) o godzinie 10:30 odbędzie się wyjątkowa konferencja prasowa i spotkanie z autorem ksiażki, ŁUKASZEM WIERZBICKIM oraz Asią i Danielem, którzy latem tego roku planują udać się w podróż motocyklową śladem bohaterów powieści. Konferencja odbędzie się na scenie XIII Poznańskich Spotkań Targowych Książka dla Dzieci i Młodzieży 2014.

Zapraszamy młodych dziennikarzy zarówno ze szkół podstawowych jak i gimnazjów. Ilość miejsc jest ograniczona. W sprawie pytań oraz zgłoszenia uczestników proszę o kierować na adres jmapias@wp.pl.
Reporterów zapraszamy nie tylko na konferencję, ale w ogóle, na całe Targi. To doskonała okazja by napisać relację z ciekawego wydarzenia. Po konferencji będzie uroczystość otwarcia targów, będzie dużo ciekawych gości (Anna Komorowska, Michał Rusinek, Bohdan Butenko, Joanna Papuzińska), stoiska wydawców, wystawy, gry, zabawy, wydarzenia.

Machina przez Chiny